Malatya Yeşilyurt Kızılay Şubesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Polikliniği’nde yatan küçük hastalar için özel bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte çocuklara kırtasiye setleri hediye edildi, palyaçolar eşliğinde oyunlar oynandı ve şarkılar söylendi. Kızılay’ın bu jestiyle hastanede tedavi gören çocukların moral ve mutluluklarına katkıda bulunuldu ve özel bir günleri unutulmaz kılındı.